تاریخچه

لوگو زمان نور

این شرکت درسایه عنایت باریتعالی درسال 1387 با ظرفیت تولید سالانه 6000000 عدد لامپ تاسیس گردید و در بهمن سال 1388 اولین تولیدات خود در زمینه لامپهای کم مصرف از 7 الی 200 وات را به بازار مصرف داخلی عرضه نمود.

هم اكنون لامپ زمان نور با تولید انواع لامپ های کم مصرف در گروه محصولات كم مصرف، و لامپهای LED، و لامپهای FML، FPL، با برند زمان نور فعالیت مستمر دارد و  به منظور پاسخگویی به نیاز مصرف كنندگان عرضه تولیدات شركت از كانال نمایندگان درسراسرکشور انجام می پذیرد.

در مدت زمان فعالیت شرکت و همگام با افزایش تولید و با بكارگیری روشهای مربوط به ارتقا كیفیت محصولات زمان نور ، این شركت توانست با اخذ دو گواهینامه استاندارد محصول از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ISIRI  در زمینه تولید لامپهای کم مصرف ولامپهای FML، FPL، و گواهینامه های بین المللی، استانداردهای كیفی و سیستمی نظیر گواهینامه  ISO 9001-2008 از موسسه  SGS سوئیس اقدام نماید .

کیفیت لامپ های تولیدی در شرکت مرهون اجرای دقیق فعالیت های کنترل کیفی و رعایت کامل استانداردهای بین المللی لامپ سازی در حین فرایند تولید ، از مرحله تحویل مواد اولیه تا بسته بندی محصول به اجرا گذاشته می شود.


استفاده از امکانات آزمایشگاهی پیشرفته نظیر، کره های فتومتری انالیزر توان- ولتاژ-  لومن- محفظه رطوبت – اتاق افزایش دمای کلاهک- دستگاه گشتاورسنج سرپیچ و وسایل اندازه گیری طول عمر، و غیره زمان نور را قادر به انجام کلیه آزمایش های نمونه ای و همچنین آزمون های خاص نموده است و این امر سبب گردیده که به طور مستمر به بهبود کیفیت تولیدات بیانجامد.